Crmkobi Protek Crm Arpon Başarısı

25.05.2020
Crm Programı Satışı ve Fiyat Teklifi

CRMKOBİ size Crm Satış,
Pazarlama ve diğer konularda
her türlü desteği ve teknik
servis hizmetini vermeye hazır.

İletişim Numaralarımız;
Tel: +90 212 442 31 82
Fax: +90 212 442 69 63CRM, Crmkobi, crm ürünler, müşteri ilişkileri ÜRÜNLER müşteri ilişkileri programı Crm
 

Ürünler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
CRM Basic CRMkobi CRM Active Yazılımı
CRM Active CRMkobi CRM Business Yazılımı
CRM Business CRMkobi, CRM, CRMNET+ yazılımı
CRMNet+ Crmkobi CRM protek çözümleri
Çözümler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
Crm Seçiminizi Siz Yapın Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
Başarı Öyküleri Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
HANGİ CRM? Crmkobi Hangi CRM yazılımı
DESTEK Crmkobi Crm Destek protek


Crmkobi CRM Yazılımı Protek Destek
crmkobi intermat arpon başarı

CRMKOBİ CRM ARPON BAŞARISI

protek crm başarısı


ARPON CRM Business'ı anlatıyor


ARPON Endüstriyel Ekipmanlar San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yönetim Kurulu Başkanı
Osman Balcıoğlu

Arpon Endüstriyel, bina ve konut sektöründe; özellikle de endüstriyel tesislerde su ve çeşitli sıvıların transferinde kullanılan pompa ve endüstriyel ekipmanların teminini ve mühendislik hizmetlerini yerine getiren bir firmadır. Yani bizim firma olarak hem ürün, hem hizmet, hem de proje yönetimi sürecimiz bulunuyor. İhale ve projeleri teklif verdiğimiz hangi müşterilerimizin kazandığını, projelerin dönemsel ve müşteri bazında detaylı raporlarını görmek bizim CRM'den en büyük beklentimizdi. Örneğin bir proje için kimlere teklifler vermişiz, kimler ihaleleri almış, son bir yıldır hangi sektöre ne kadarlık satış yapmışız vb. raporlar görmek istiyorduk. Ürünlerimizin detaylı özelliklerinden dolayı teklif ve sözleşme hazırlamak uzun sürüyordu ve gereksiz zaman alıyordu. Müşteri ve bayi kayıtlarımıza, uyguladığımız farklı indirim oranlarını ancak manuel olarak yansıtabiliyorduk. 

Oluşturmak istediğimiz prim hesaplama sistemini pazarlama - satış yönetim ağı içinde izlemek ve bu sistemin otomatik gerçekleşmesini istiyorduk. Büyüdükçe bünyemize yeni katılan arkadaşların adaptasyonu ve gelir gelmez müşterilerimizle ilgili bilgi bankasına erişmesi gerekiyordu. Yeni çalışanlar işlemleri ve müşteri bilgilerini yeniden keşfetmemeliydi. Bu şuan ki müşteri sayımız düşünüldüğünde zaten imkansız. Tüm bunlar olsa müşteriyle ilgili daha çok, daha yönlü bilgi birikmiş olacak ve bu bilgiler, müşteriye farklı şekillerde dönebilmemizi sağlayacaktı. Bu ihtiyaçların tamamına da CRM diyorlar.

Biz de CRM - Müşteri İlişkileri konusunda planımızı gerçekleştirmek için detaylı bir piyasa araştırmasına giriştik. Bu süreçte İntermat Ekibiyle ve CRM Business programıyla tanıştık. Asıl ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak başladığımız araştırmamız sonucunda CRM Business'ın Müşteri İlişkileri konusunun yanı sıra firmamız içindeki iş akışını da düzene koyacak bir uygulama olduğunu gördük. CRM Business esnek yapıda geliştirilmiş bir yazılım. Bütün bu isteklerin bizim gözümüzde canlandırdığımız şekilde olabildiğini gördük ve arayışımız başarıyla sonuçlandı. Program üzerinde önce çalışma sistemimizi çizdik. Yani nereden ne istediğimizi ve işlem sıralarımızı belirledik. Az önce saydığım tüm istekleri İntermat ekibiyle yaptığımız analiz çalışmasıylaçözmeyi başardık.

Pazarlama - Satış departmanımızın işleyişinin istediğimiz noktaya gelmesinin ardından CRM Business'la ürün teslimatından destek sürecine kadar ki tüm satış sonrası hizmetleri de bilgisayar ortamına, CRM projemizin içine taşıdık. Böylece destek bekleyen müşterilerimize daha hızlı ve doğru dönüşler yapabilir duruma geldik. Son 3 aydır hangi müşterilere, hangi konularda ve hangi ürünler için destek veriyoruz gibi çok önemli, daha önceleri izleyerek manuel takip ettiğimiz aslında çok kritik verilere ulaşmamızı sağlayan raporlar almaya başladık. 

İntermat, CRM ürünlerini bizim gibi detaylı ve çok yönlü işleyişi olan bir firmaya bile rahatlıkla uyum sağlayacak esneklikte geliştirmişler. Ayrıca kurulumöncesinde bir analiz süreci geçiriyorlar. Analizi doğru ve her şeyi hesaba katarak yapabilmemiz onların benzer deneyimlerini bize sunmaları sayesinde oldu. Yani bizim hayal ettiğimiz iş akışı ve yazılım işleyişinin aslında bir hayal olmadığını CRM Business'la mümkün olduğunu gördük bu gerçekten sevindiriciydi. İşletmemize değer kattıkları için onlara teşekkür ediyorum ve onları kutluyorum.

Crm Arpon Başarısı, Crm İntermat Arpon, Protek Crm başarısı, Protek Destek, crm bilgi, crm nedir, hangi crm, crm hakkında, crm iletişim, crm demo talep, crm başarı, crm çözümleri, Customer relationship management, Protek bilgi işlem, CRM Pazarı, crm referanslar, crm bilenler, crm deneme müşteri programı, active fax, link, aktif faks satış, fiyat

ETİKETLER
HIZLI ERİŞİM CRM YAZILIMLARI CRMKOBİ TELEFON İLETİŞİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Crm Kobi, Crm Programı, CRM Yazılımı

Müşteri İlişkileri, CRM Pazarı

CRM Basic, Active, Net+, Business

Customer relationship management

Crmkobi destek, Protek bilgi işlem

CRMKobiAnasayfa

CRMKobiHakkımızda

CRMKobiCRM Nedir?

CRMKobiReferanslar

CRMKobiİletişim

Crm Kullanıyor musunuz?
Evet
Hayır

Tel.  :0 (212) 442 31 82 (pbx) 

Fax. :0 (212) 442 69 63

E-posta. : info@proteknoloji.com

Site. : www.proteknoloji.com

Design by. : Protek Bilgi İşlem


Crm kobiyi anasayfam yapCRM kobiyi sık kullanılanlara ekle Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Bilgi