CRMKobi CRM ISUZU Başarısı

25.05.2020
Crm Programı Satışı ve Fiyat Teklifi

CRMKOBİ size Crm Satış,
Pazarlama ve diğer konularda
her türlü desteği ve teknik
servis hizmetini vermeye hazır.

İletişim Numaralarımız;
Tel: +90 212 442 31 82
Fax: +90 212 442 69 63CRM, Crmkobi, crm ürünler, müşteri ilişkileri ÜRÜNLER müşteri ilişkileri programı Crm
 

Ürünler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
CRM Basic CRMkobi CRM Active Yazılımı
CRM Active CRMkobi CRM Business Yazılımı
CRM Business CRMkobi, CRM, CRMNET+ yazılımı
CRMNet+ Crmkobi CRM protek çözümleri
Çözümler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
Crm Seçiminizi Siz Yapın Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
Başarı Öyküleri Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
HANGİ CRM? Crmkobi Hangi CRM yazılımı
DESTEK Crmkobi Crm Destek protek


Crmkobi CRM Yazılımı Protek Destek

crm intermat isuzu başarısı

CRMKOBİ CRM İNTERMAT ISUZU BAŞARISI

protek crm başarısı destek

 

 Anadolu Isuzu'nun güçlü bayisi Seyidoğlu Otomotiv'deki CRM Active süreci

Isuzu Seyidoğlu Otomotiv.

Satış Müdürü
Turgut Saral

Müşteriler, satış yetkilileri ve yönetim arasındaki ilişki yapısını daha profesyonelce çözme isteğinde olan ISUZU plazada kendiliğinden doğan CRM uygulama ihtiyacının gündeme gelişi aslında birçok organizasyonun yaşadığı doğal süreçti. "Rutin iş akışlarını bir düzene kavuşturmak, iş ve emek kaybını önlemek, müşteri memnuniyetini arttırmak ve tanıtım çalışmalarını desteklemek gibi birçok noktada çözüm, sağlıklı ve bizim dilimizden anlayan bir yazılım desteğiyle gerçekleşebilir." diyen ISUZU, öncelikle eksik parçaları ve aksayan yerleri doğru tespit ederek CRM sürecine başladı. CRM hem kişisel, hem de kurumsal bir yaşam biçimi...

"İşleri kontrol altına aldığınızı görmek istersiniz. Bu bir yöneticinin en doğal isteğidir. Çok daha rahat hareket etmenizi ve karar alabilmenizi sağlar bu. İşte tam da bu noktada bir yönetici olarak gelişmeleri öğrenmek için sürekli sorular sormak ya da bir çalışan olarak sorulan bir soruya kapsamlı bir raporla yanıt verememek bir şeylerin eksik olduğunu gösterir size. Bizim de CRM sürecimiz burada ortaya çıktı.

ISUZU'nun Akdeniz temsilcisi olarak bölgesel tanıtımı çok önemsiyoruz ve müşterilerimizi dinliyoruz. Sektörün ve
müşterilerimizin beklentilerini yakalamaya çalışıyoruz. Bu amaçla işleyişimizi sürekli farklılaştırmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak konusunda yenilik ve çözüm arayışlarımızı kesintisiz sürdürmeye çalışıyoruz. Bu konudaki fikirlerimizi ve çözüm arayışımızı İntermat'a anlattığımızda bize CRM Active'i önerdiler ve CRM Active birçok eksiği tamamlayan tam bir CRM çözümü olarak uygulamaya geçirildi.

Alım yapan müşterinin prosedürler için gereken bilgileri muhasebe programınızda zaten vardı. Ancak carileşmemiş potansiyel müşterilerin kayıtları herkesin kendi ajandasında ve kartvizitlerindeydi. Artık hem mevcut müşterilerimiz hem de görüşülen potansiyel müşterilerin istediğimiz zaman rapora dönüşebilecek özelliklerini kayıt altına alarak işe başladık. Müşterilerin hangi bölgelerden yoğunlukla geldiğini, hangi renkteki, hangi araçlarımızı daha çok tercih ettiklerini, hangi satış yetkilimizin ne kadar müşterisi olduğunu rahatlıkla izlemeye başladık. Bu detaylarla işe yaklaşmak, müşteri gruplarımız konusunda farklı kampanyalar ve stratejiler geliştirme konusunda yeni fikirler vermeye başladı.

Müşteri Sadakati uzun soluklu bir süreç...

Hiçbir zaman aksatmaya gelmez. Alım sürecinde araştırmasını yapan müşteriye yol çizmekten başlar, tanıtımla onlara ulaşmaya, satış sonrası desteğe ve yeni fırsatlardan haberdar etmeye kadar tüm aşamalarda devam eder.
Örneğin Kampanya konunuz belli, "Yeni aracın bölgesel tanıtımı" ve eldeki kayıtlardan hedef kitleyi süzüp getirebiliyorsunuz. Kampanya sürecinde ve sonrasında da başarı oranlarını ve geri dönüşleri ekranınızda görebiliyorsunuz. Yani plan ortaya konuyor, müşteriler haberdar ediliyor, geri dönüş oranları programa giriliyor ve sonuçlar grafiklere dökülüyor. Bütünü görebilmek yani işin aslı ve bundan sonraki adımınızı tasarlarken elinizde birçok sorunun cevabını bilerek karar verme kolaylığı. İşte CRM Active böyle bir yol arkadaşı.

Artık potansiyel müşteriyle iletişimde kopukluk yaşamıyoruz...

CRM Active ortak kayıt alanımız olduğundan bu yana, her birimimiz bu kayıtlara ulaşarak güncel bilgileri alabiliyor. Örneğin daha önce plazamızı ziyarete gelen bir müşteri daha sonra aradığında veya tekrar geldiğinde satış yetkililerimizin tümü müşteriyle kendi müşterisiymiş gibi ilgilenebiliyor. Kalemi kağıdı bıraktık. İşle ilgili önemli tüm notlar müşteri kartında.

Artık her yer ofis!

Oluşturduğunuz  "Görüşmeler ve Teklif Yönetim sistemiyle" tüm yetkililer verilen teklifleri ve satış sürecini sistem üzerinden istedikleri anda takip edebiliyorlar. Tüm bunlar, bilgi paylaşımı sürecimizi de rahatlattı. Toplantı sayımızı azalttı. Yöneticiler olarak şirket dışından, internete erişebildiğimiz herhangi bir yerden de şirkette olup bitenleri görebiliyoruz. Fuar veya iş toplantıları gereği şehir dışında olsak da CRM Active uzaktan erişim sağlıyor ve bir anda ofiste oluyorsunuz.

Son olarak şunu söyleyebilirim. Bütünü görmek hem bir işletmenin hem de yöneticinin başarısı için kaçınılmaz bir koşul. Bütünün parçalarındaki aksayan yerler bir şekilde başarının önünü kesebiliyor. Bunun için yazılım bir araç olarak kullanılmalı ve bundan da önemlisi yazılım firmanız da bütünü görebilen ve parçalara bu gözle müdahale eden bir anlayışta olmalı.


CRM ISUZU, Crm intermat isuzu başarısı, Protek Bilgi İşlem Crm Isuzu başarısı, Crmkobi, crm fiyatı,crm deneme sürüm, Crm destek, crm başarısı,crm satış müşteri programı, active fax, link, aktif faks satış, Sektörlerde Crm,Crm parası, Müşteri İlişkileri, CRM Pazarı,
crm referanslar, crm bilen eleman


ETİKETLER
HIZLI ERİŞİM CRM YAZILIMLARI CRMKOBİ TELEFON İLETİŞİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Crm Kobi, Crm Programı, CRM Yazılımı

Müşteri İlişkileri, CRM Pazarı

CRM Basic, Active, Net+, Business

Customer relationship management

Crmkobi destek, Protek bilgi işlem

CRMKobiAnasayfa

CRMKobiHakkımızda

CRMKobiCRM Nedir?

CRMKobiReferanslar

CRMKobiİletişim

Crm Kullanıyor musunuz?
Evet
Hayır

Tel.  :0 (212) 442 31 82 (pbx) 

Fax. :0 (212) 442 69 63

E-posta. : info@proteknoloji.com

Site. : www.proteknoloji.com

Design by. : Protek Bilgi İşlem


Crm kobiyi anasayfam yapCRM kobiyi sık kullanılanlara ekle Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Bilgi