Crm Business Yazılımı, İşyeri Kullanıcısı, Business

25.05.2020
Crm Programı Satışı ve Fiyat Teklifi

CRMKOBİ size Crm Satış,
Pazarlama ve diğer konularda
her türlü desteği ve teknik
servis hizmetini vermeye hazır.

İletişim Numaralarımız;
Tel: +90 212 442 31 82
Fax: +90 212 442 69 63CRM, Crmkobi, crm ürünler, müşteri ilişkileri ÜRÜNLER müşteri ilişkileri programı Crm
 

Ürünler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
CRM Basic CRMkobi CRM Active Yazılımı
CRM Active CRMkobi CRM Business Yazılımı
CRM Business CRMkobi, CRM, CRMNET+ yazılımı
CRMNet+ Crmkobi CRM protek çözümleri
Çözümler CRMkobi CRM Basic Yazılımı
Crm Seçiminizi Siz Yapın Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
Başarı Öyküleri Crmkobi CRM Başarısı Müşteri İlişkisi
HANGİ CRM? Crmkobi Hangi CRM yazılımı
DESTEK Crmkobi Crm Destek protek


Crmkobi CRM Yazılımı Protek Destek

CRM Business, Crm İşyeri kataloğu, Crm business yazılımı satış ve pazarlama, Crm business fiyatı, crm business maliyeti

CRM Kobi Protek Business

CRMKOBİ CRM İNTERMAT BUSİNESS YAZILIMI

crm intermat business user

CRM Business Müşteri İlişkileri Yönetim Yazılımı

CRM Business, CRM Active programının bir üst versiyonu olarak geliştirildi. CRM ihtiyacını özellikle ürün - müşteri - alışveriş alışkanlıkları ve detaylı satış raporları bazında destekleyen, gelişmiş arayüzüyle CRM Basic ve CRM Active programlarının tüm özelliklerini içeren ve ek modülleriyle CRM uygulamalarınız için yeni fonksiyonlar sunan bir yazılım olarak kullanıma sunulmuştur.

Müşteri Havuzu Oluşturma - Listelere Hızlı Ulaşım - Yetkilendirme

 • Müşteri, potansiyel müşteri, personel, bayiler vb. grupları içeren datanızı detaylı kategorizasyonlarla bir çatı altında tutmanızı sağlayan fonksiyonlardır. CRM Business müşteri veritabanı alt yapısı, merkez ve şubelerde biriken müşteri kayıtlarını amaca yönelik, doğru zamanda doğru müşteriye ulaşma mantığıyla analitik yöntemlerle biraraya getiriyor.
 • Ana firma, şubeler ve kontak kişilerin detaylı kayıtları tutulabiliyor ve birden çok özelliği aynı anda hızlı filtreleyerek istenen listelere ulaşılması sağlanıyor.
 • Detaylı paylaşım ve erişim hakları özellikleriyle kullanıcıların yetki alanları belirlenebiliyor. Her bölüm için farklı konfigürasyon "paylaşım grupları" oluşturabiliyorsunuz. Örneğin bir görüşme kaydı için Meltem, Gökhan, Selin kullanıcılarının içinde bulunduğu bir grubu paylaşım grubu olarak seçerseniz bu kaydı yanlızca bu üç ismin görebilmesini veya yetkileri dahilinde işlem yapabilmelerini sağlamış olursunuz.

Pazarlama Faaliyetleri

 • Müşteri özellikleri, müşteri grupları, alışveriş adet veya tutarları vb. bazında farklı sınıflandırmalarla potansiyel veya mevcut müşteri kayıtlarını pazarlama - satış aktivitelerinde değerlendirme imkanı sağlanıyor.
 • Hedeflenen gruplara yönelik Kampanya ve Aktivite (events) yönetiminizi oluşturan bir alt yapı sunuyor. Hedef listeler, listelerin müşteri temsilcilerine atanması, müşteri temsilcilerinin yaptığı işlemler ve durum takibi, kampanya başarı oranları...
 • SMS, e-posta, fax ve telefonla pazarlama işlemlerini gerçekleştirebiliyor ve müşteri kaydı içinde o müşteriye yapılan gönderim bilgilerini ve telefonla arama detaylarını takip edebiliyorsunuz. 
  Müşterilerinize oluşturduğunuz anketleri uygulayarak raporlar alabiliyorsunuz. Müşteri memnuniyetini ölçebiliyor ve bu yolla müşterilerin eğilimlerini, eleştirilerini ve sizden beklentilerini görebiliyorsunuz.


Satış - Proje Yönetimi

 • Fırsatlar - Görüşmeler - Teklifler - Sözleşmeler - Satış - Satış Raporlar
 • Bir satış fırsatının oluştuğu andan itibaren satışa dönüşmesi veya olumsuz sonuçlanması sürecinde geçen tüm aşamaları işletmenizin çalışma yapısına göre ayrı ayrı veya dilerseniz birbirine entegre bir biçimde tek bir ekranda durum ve süreçleriyle izleyebiliyorsunuz.
 • Sözel veya kağıt üzerine geçen fırsatlarının (satış ihtimalleri ) kayıt altına alınmasıyla işletme ve çalışanlar için değer oluşturma ve sonuçlanma oranları arttırılabiliyor. Yöneticiler fırsat süreçlerinin ne durumda olduğunu, kimlerin ilgilendiğini ve proje takvimini bir ekranda görebiliyorlar.
 • Yapılan hertürlü görüşme, görüşülen kişi, görüşme hatırlatmaları ve durumları bazında takip edilebiliyor. Görüşme kayıtlarını, satış yetkilileri, şehir, semt, müşteri özellikleri, görüşme durumları vb. bazında raporlayabiliyorsunuz. Bu sayede görüşmelerin ve çalışanların başarı oranlarını tesbit etmeniz kolaylaşıyor. Satış primleri belirlemede bu istatistiksel sonuçlar size yol çiziyor.
 • İşletme içinde, verilen tüm teklifleri ve teklif revizelerini aynı bünyede tutabiliyorsunuz. İşletmenizde kullanılan teklif şablonlarını word veya excel formatında program içinde oluşturabiliyorsunuz. Ürünlerinizi ve müşterilerinizi teklife dahil ettiğinizde teklifiniz otomatik olarak oluşuyor. Tüm bu işlemler, standardizasyon sağlyor ve işleyişinize hız katıyor.
 • Sözleşme modeliyle çalışan işletmeler yine kendi sözleşme şablonlarını oluşturabiliyorlar. Sözleşme yenilemeleri, periyodik anlaşmalar ve bu sözleşmelere yönelik ödeme takipleri ve uyarı sistemiyle ödeme günü gelen veya ödemesi geciken müşterileri takip edebiliyorsunuz.
 • Program içinde, Teklif - Sözleşme- Satış bölümleri arasındaki entegresyon yoluyla, teklif veya sözleşmelerin otomatik olarak satışa dönüştürülebilmesi sağlanıyor. Satış raporları ürün bazında veya müşteri bazında incelenebiliyor. Bu sayede ürün-müşteri alışveriş analizlerine ulaşılıyor. Raporlanan kriterlerdeki belli müşteri listelerine özel işlemler yapılabiliyor. Örneğin son 1 yıldır X hizmetimizden faydalanmayan 18-30 yaş arası bayan müşterilerimize bu sayede özel bir kampanya düzenleyebiliyor, toplu gönderimler yapabililiyoruz.

Ürün Tanımları ve Fiyatlandırma

 • Ürün/hizmetlerinizi ve satış fiyatlarınızı istenen döviz türleriyle tanımlayarak oluşturabiliyorsunuz. Teklif, sözleşme, satış ve raporlama alt yapısını oluşturmak için ürün tanımlarınızı sisteme dahil ediyorsunuz. Ürün tanımları mevcut dosya formatlarından otomatik olarak da yapılabiliyor. Ürün/hizmetlere ait bilgi, özellik, resim ve detayları sistemde kolaylıkla tanımlayabiliyorsunuz. Sisteminizin gereklerine göre beden ve lot ve Renk takibi de yapılabiliyor.
 • Fiyatlandırma 
  Ürünlerinize ait fiyat tarihçesi ile farklı tarihlerde sınırsız sayıda fiyat bilgisi oluşturabilirsiniz. Nakit, Kredi Kartı Tek Ödeme, Taksitli Satış, Bayi Fiyatı gibi farklı satış fiyatları tanımlayabilirsiniz. Sistemdeki tüm ürün/hizmetlerin ya da belirlediğiniz ürün gruplarının fiyat, indirim oranı, döviz cinsi/kuru, KDV bilgisi alanlarında toplu olarak değişiklikler yapabilirsiniz. Böylece kampanya veya fiyat değişikliklerini kolayca ürünlere yansıtabilirsiniz.

Destek Merkezi - Çağrı Merkezi Yönetimi

 • İşletme içinde durum takibi gerektiren iş süreçlerinin konu bazında tanımlanarak takip edilmesi sağlanabiliyor.
  İş atamalarıyla çalışanlar ve departmanlar arasında kısa - orta - uzun vadeli işlerin takibini ve planlı çalışma düzenini oluşturmak için bir alt yapı sağlanmış oluyor.
 • Sistem, gelen çağrıları tanıyabilir ve müşteri arama - istek - şikayet ve taleplerinin kaydı da tutulabiliyor. Bu düzenek içinde çağrı merkezi yönetimi oluşturuluyor. İşletmeler, çalışma yapılarına ve büyüklüklerine göre çağrı merkezlerini kendi bünyelerinde bu yöntemle ister küçük çaplı isterlerse daha profesyonelce çözebiliyorlar.
 • Destek merkezi raporlarıyla, konu, personel, durum, tamamlanma süresi, müşteri özellikleri vb. bazında çok detaylı raporlar alabilmek de mümkün oluyor.

ETİKETLER
HIZLI ERİŞİM CRM YAZILIMLARI CRMKOBİ TELEFON İLETİŞİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Crm Kobi, Crm Programı, CRM Yazılımı

Müşteri İlişkileri, CRM Pazarı

CRM Basic, Active, Net+, Business

Customer relationship management

Crmkobi destek, Protek bilgi işlem

CRMKobiAnasayfa

CRMKobiHakkımızda

CRMKobiCRM Nedir?

CRMKobiReferanslar

CRMKobiİletişim

Crm Kullanıyor musunuz?
Evet
Hayır

Tel.  :0 (212) 442 31 82 (pbx) 

Fax. :0 (212) 442 69 63

E-posta. : info@proteknoloji.com

Site. : www.proteknoloji.com

Design by. : Protek Bilgi İşlem


Crm kobiyi anasayfam yapCRM kobiyi sık kullanılanlara ekle Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Bilgi